Heber Farma

TTS ESSENTIAL Mask- Kasdienei priežiūrai lakštinė kaukė

9.60

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.KAUKĖS_lakštinės

STANGRINIMAS ir REGENERAVIMAS

1 vnt- 30 ml serumo!

Atsiranda sudribusios veido, kaklo ir pagurklio odos stangrumas

Produkto kodas: 2029 Kategorijos: , , ,
Aprašymas

Aprašymas

• Efektas: jauninimas, regeneravimas ir stangrinimas. Atstato veido kontūrą. Didelė peptidų koncentracija užtikrina jauninantį efektą (nyksta raukšlės, geresnis odos elastingumas, atsinaujinusi oda).

• Sudėtis:

FGF (Fibroblastų augimo faktorius). Įtakoja fibroblą stų gausėjimą , kas yra būtina normaliam odos funkcionavimui. Taip pat įtakoja glikozaminoglikanų sintezę (Hialurono rūgštis), kurie stipriai drėkina odą visuose jos sluoksniuose. Dar didesnis efektas gaunamas sumaišius su kitais augimo faktoriais. DMAE: natūrali maistinga medžia didinanti raumenų tonusą, odos stangrumą ir elastingumą. Tai maža molekulė,- todėl į odą prasiskverbia lengvai. Ji didina vandens užlaikymą viršutiniame odos sluoksnyje. Rezultatas- iš karto matomas odos lygumas. 24 amino rūgščių peptidas (EDP3) užtikrina liftingo ir stangrumo efektus. Įtakoja keratinocitų proliferaciją. Veikia tiek epidermyje (ant keratinocitų membranų), tiek dermoje (ant fibrobląstų membranų). Chemitolis: amino rūgštys (prolinas, serinas, leucinas, fenilalaninas, gliutamo rūgštis ir aspartato rūgštis) turi didelę gebą formuoti vandenilio jungtis. Rezultatas- PATEMPIMO IR PLĖVELĖS efektas. Šio efekto mechanizmas- esamų komponentų elektros įkrovos užtikrinančios ilgalaikį tempimo mechanizmą. Alijošius (Aloe Vera): ypač drėkinantis ir apsaugantis; svarbios odos apsaugai savybės. Elastinas: lipidų sankaupos, UV radiacija ir fermentų pokyčiai gali sukelti desmozino sintezės pokyčius ir sukelti elastingų skaidulų degeneracinius pokyčius. Kalcis, riebalų rūgštys kaip ir cholesterolis gali fiksuotis prie skirtingų elastino dalių. Tai padaro jį labiau jautrų elastazės fermentui. Rekomenduojama: brandesnei odai arba odai stokojančiai elastingumo ir stangrumo. DSH: drėkinimas, jauninimas ir poveikis prieš laisvuosius radikalus.

•  Naudojant: atsiranda sudribusios veido, kaklo ir pagurklio odos stangrumas.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Kam skirta kosmetika

, ,