Ultragarso- Kavitacijos- Radijo dažnio- lipoterapijos grožio aparatas

Ultragarso- Kavitacijos- Radijo dažnio- lipoterapijos grožio aparatas.

Riebalų pašalinimas Kūno lieknėjimas Odos atjauninimas Odos susiaurinimas Raukšlių šalinimas Pagerintas kraujo apytaka ir kt.

Aprašymas

Aprašymas

Ultragarso- Kavitacijos- Radijo dažnio- lipoterapijos grožio aparatas.

Radijo dažnių mašinos generuoja radijo bangas. Šios radijo bangos šildo dermoje ir po oda esančią riebalų masę (riebalai po oda, celiulitas). Radijo dažnių sukeltas šilumas sutraukia dermos kolageną ir skatina naujo kolageno gamybą. Tokiu būdu pagamintas naujas kolagenas pašalina raukšles, linijas ir celiulitą. Po šios procedūros poveikis matomas nedelsiant ir tobulėja kelis mėnesius; ją galima naudoti veidui, pilvo, sėdmenims ir kojoms, skatinant kolageno gamybą. Privalumai yra skausmo nebuvimas, lyginti odą ir atkurti kolageną be injekcijų, operacijų ar atstatymo laiko.

Ultragarsinė kavitacija revoliucionizuoja kovą su celiulitu ir riebalais. Tai neinvazinė procedūra, naudojanti garso bangas, kurios sukelia tuščias mikroburbulas skysčio viduje, esančio riebaliniame audinyje. Jos pasikartojantis poveikis sukelia šių mikroburbulų kaupimąsi, kurie susinaikina ir sprogsta tarpusavyje. Rezultatas yra riebalinių ląstelių sunaikinimas, o riebalų mazgai natūraliu būdu pašalinami iš organizmo per limfinę sistemą.

Funkcijos

  • Riebalų pašalinimas Kūno lieknėjimas Odos atjauninimas Odos susiaurinimas Raukšlių šalinimas Pagerintas kraujo apytaka ir kt.
  • Taikymo sritys: kūnas, veidas, rankos ir kojos

Savybės

Optimizuota odos susiaurinimui ir celiulito gydymui. Kartu su riebalų mažinimu galite mėgautis tvirtesne, tonizuotesne oda. Iškart matomi rezultatai! Daugiau saugi ir efektyvi procedūra, nėra atstatymo laiko, šalutinių poveikių, randų ar atsistatymo Ilgi ir natūralūs rezultatai. Paprasta ir draugiška naudoti TFT jutiklinio ekrano sistema, kurioje rodomos iš anksto nustatytos gydymo gairės, padedančios optimizuoti rezultatus.

Specifikacija

Ekranas: 7 colių TFT tikros spalvos pagrindinis jutiklinis ekranas RF dažnis: 0,75 MHz – 2 MHz Kavitacijos dažnis: 35-40 kHz Galia: 100 W

Pakuotė įeina

1 x Pagrindinė mašina 1 x 40k kavitacija 1 x Tripolinis RF akių zonai 1 x Bipolinis RF veidui 1 x Ketvirtinė RF kūnui 1 x Laikiklis 1 x Maitinimo laidas