Ultragarso vonelė AD-3000 juoda

62.40

Ultragarso vonelė AD-3000 efektyviai pašalina įvairaus pobūdžio nešvarumus, nepažeisdamas apdorojamų objektų paviršių.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Ultragarso vonelė AD-3000 juoda

Talpa 0,45 L 26W Juoda

Prekės ženklas ACTIVESHOP jau daugelį metų siūlo platų gaminių asortimentą, kuris tinka profesionaliam naudojimui daugelyje pramonės šakų. Turimame asortimente yra įvairių kategorijų prekių, nuo smulkių, reikalingų priedų iki specializuotos įrangos.

Kruopštus subtilių daiktų valymas

Ultragarso vonelė AD-3000 juoda efektyviai pašalina įvairaus pobūdžio nešvarumus, nepažeisdamas apdorojamų objektų paviršių. Praktiškas prietaisas puikiai tinka daugeliui profesionalių biurų pirminio įrankių valymo ir dezinfekcijos metu. Jis taip pat bus naudingas naudojimui namuose, leis jums kruopščiai pašalinti nešvarumus nuo smulkių kasdienių daiktų, tokių kaip papuošalai, laikrodžiai ar akiniai

Funkcijos, skirtos pagerinti dezinfekciją

Prietaisas plačiai naudojamas ne tik kosmetologijoje ar medicinoje. Tai palengvina įvairių tipų kosmetikos reikmenų dezinfekciją, įskaitant nagų kirpimo mašinėles ir mikrodermabrazijos galvutes, taip pat odontologijos, kirpyklos ir kosmetikos priemones. Kai skalbyklė įjungiama, aplink maitinimo mygtuką užsidega LED žiedas. Norėdami padidinti valymo efektyvumą, galite naudoti skysčius, skirtus dezinfekcijai, užtikrinant, kad koncentracija atitiktų gamintojo rekomendacijas.

Elegantiškas praktiško prietaiso dizainas

Dėl mažų matmenų ši ultragarso vonelė  labai lengva transportuoti, jis neužima per daug vietos svetainėje. Estetiškas, dekoruotas korpusas pagamintas iš juodo plastiko, o permatomas dangtelis leidžia stebėti procesą ir neapsunkina įrenginio įjungimo, nors mygtukas paslėptas po juo. Talpyklos viduje yra ženklinimas maksimaliam skysčio pripildymui (iki 300 ml). Prietaiso stabilumą užtikrina neslystančios kojelės.

Atminkite, kad ultragarsinio valymo veiksmingumui įtakos turi:
• apdorojimo laikas,
• plaunamų elementų forma,
• naudojami cheminiai preparatai,
• ultragarso galia ir dažnis,
• temperatūra.

Prieš naudodami atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą.
Komplekte: poveržlė, dangtis, maitinimo laidas, plastikinis krepšelis.

Duomenys:

Korpuso spalva: juodi atspalviai
Bako medžiaga: SUS304 nerūdijantis plienas
Skysčio užpildymas maks.: 300 ml
Vibracijos dažnis: 42 Hz
Galia: 35W
Įtampa: 220-240V

Ultragarsinės vonelės: aukštas higienos lygis

Ultragarsines voneles grožio salonuose yra neatsiejamas įrankis, užtikrinantis aukščiausią instrumentų švaros ir higienos lygį. Šios vonelės naudoja ultragarsines bangas, kurios efektyviai pašalina nešvarumus ir bakterijas nuo įvairių grožio įrankių paviršių, tokių kaip žirklės, peiliai ar nagų priežiūros įrankiai.

Grožios salonas: saugumo ir švaros garantija

Kiekvienas grožio salonas, investuojantis į ultragarsine vonele, parodo įsipareigojimą klientų saugumui ir higienai. Šis įrankis leidžia greitai ir efektyviai valyti instrumentus tarp skirtingų procedūrų, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas saugioje aplinkoje.

Investicija į ultragarsinę vonelę yra tiesioginis kelias į aukštesnį grožio salonų paslaugų lygį. Šis sprendimas ne tik užtikrina puikią klientų patirtį, bet ir padeda salonams išsiskirti konkurencingoje rinkoje, pabrėžiant jų įsipareigojimą teikti saugias ir kokybiškas paslaugas.

Ultragarsinė vonelė yra būtinas grožio salonų įrangos elementas, leidžiantis ne tik išlaikyti aukštą higienos standartą, bet ir taupyti laiką. Šio tipo valymas ne tik efektyvus, bet ir švelnus, todėl tinka net ir pačioms jautriausioms priemonėms.

Ultragarsinės vonelės privalumai: efektyvumas ir patikimumas

Ultragarsinės vonelės pasižymi ne tik aukštu valymo efektyvumu, bet ir ilgaamžiškumu bei patikimumu. Tai leidžia grožio salonams sutaupyti lėšų, nes mažiau laiko ir išteklių skiriama įrankių priežiūrai.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.0800 kg