UV/LED manikiūro lempa 5 X PLUS 48W, baltos spalvos

25.74

UV/LED manikiūro lempa 5 X PLUS 48W, baltos spalvos, yra naujausios kartos profesionali įranga, skirta geliniams nagams ir hibridiniam lakui džiovinti.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

UV/LED manikiūro lempa 5 X PLUS 48W, baltos spalvos.

UV/LED manikiūro lempa 5 X PLUS 48W, baltos spalvos, yra naujausios kartos profesionali įranga, skirta geliniams nagams ir hibridiniam lakui džiovinti. Dėka dvejopo laidumo technologijos, ši lempa greitai ir tolygiai išdžiovina visus šviesa kietinančius preparatus, užtikrindama efektyvų ir kokybišką džiovinimą.

Lempos skleidžiama balta šviesa yra neapkraunanti akis, todėl dirbant su ja yra patogu ir nesukelia diskomforto. Lempa pasižymi energiją taupančiu šviesos šaltiniu, turinčiu didelę galią ir dvigubo bangų diapazono funkciją nuo 365 nm iki 405 nm. Tai užtikrina, kad įrenginys yra tinkamas naudoti su įvairiomis šviesa kietinančiomis priemonėmis.

36 diodai lempoje suteikia maksimalią 48 W galią. Lempa yra aprūpinta patogiu judesio jutikliu, taip pat turinti laikmatį su galimybėmis nustatyti 10, 30, 60 arba 99 sekundžių režimus. Naujoviškas žemo karščio režimas leidžia pamažu didinti šilumą kas 30 sekundžių, sumažinant deginimo pojūtį, kuris gali atsirasti džiūstant geliui.

Didesni UV/LED korpuso matmenys leidžia šią lempą naudoti ne tik manikiūrui, bet ir pedikiūrui, suteikiant daugiau lankstumo ir patogumo. Elektroninis ekranas palengvina laiko kontrolę ir valdymą.

Techniniai duomenys:

  • Darbo laikas: 10s, 30s, 60s, 99s.
  • Šviesos juosta: 365 nm, 405 nm.
  • Gyvenimo laikas: 50 000 valandų.
  • Galia: 48W.
  • Šviesos diodų skaičius: 36 vnt.

UV/LED manikiūro lempa 5 X PLUS 48W yra puikus pasirinkimas profesionaliam naudojimui grožio salonuose ir kabinetuose, kur reikalingas efektyvus ir kokybiškas nagų džiovinimas.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.7000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “UV/LED manikiūro lempa 5 X PLUS 48W, baltos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *