Vaikiška nardymo kaukė shark

4.52

Vasara yra puiki proga leisti vaikams atrasti po vandeniu slepiantis pasaulį, o ši vaikiška nardymo kaukė su ryklio dizainu tai puikus įrankis šiam nuotykiui!

Turime

Produkto kodas: IKKX5570 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Vaikiška nardymo kaukė shark.

Vasara yra puiki proga leisti vaikams atrasti po vandeniu slepiantis pasaulį, o ši vaikiška nardymo kaukė su ryklio dizainu tai puikus įrankis šiam nuotykiui! Ryklio forma suteikia kaukei ne tik smagų išvaizdos akcentą, bet ir praktinį prigludimą prie vaiko veido, užtikrinantį, kad vanduo nepateks į akis. Skaidrus priekinis skydelis leidžia stebėti vandens pasaulį, tuo pačiu užtikrindamas apsaugą ir vaiko akims. Minkšti ir lankstūs kraštai kaukėje nejausmingai prisiliečia prie vaiko odos, todėl ji yra patogi ir saugi. Be to, reguliuojamas diržas leidžia pritaikyti kaukę pagal vaiko galvos apimtį ir naudoti ją ne vieną sezoną!

Ši žaisminga ryklio nardymo kaukė tikrai patrauks vaikų dėmesį ir leis jiems mėgautis vandenyno pasauliu su didele doze smagumo. Tai puiki priemonė suteikti vaikui galimybę tyrinėti jūros ar baseino gyvūnų pasaulį be jokių rūpesčių.

 

 

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.20 kg
Išmatavimai 3.30 × 0.00 cm