Vaikiškas mikroskopas su priedais

11.46

Vaikiškas mikroskopas su priedais.

Tai ne tik žaislas, bet ir edukacinė priemonė, kuri padės vaikams vystyti stebėjimo ir analizės įgūdžius, mokantis per praktinę veiklą.

Turime

Produkto kodas: IKKX9564 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

 

Vaikiškas mikroskopas su priedais.

Vaikiškas mikroskopas su priedais – tai nuostabi dovana smalsiems mažiesiems tyrinėtojams, norintiems pažinti mikroskopinį pasaulį. Šis mikroskopas, padidinantis iki 1200 kartų, atveria duris į mažiausių detalių paslaptis. Komplektas yra puikus būdas supažindinti vaikus su mokslo pasauliu ir uždegti mokslinį smalsumą.

Šis mikroskopas yra pritaikytas vaikų naudojimui, turintis keičiamus lęšius didinimui 100x, 400x ir 1200x, leidžiančius išsamiai ištirti įvairius objektus ir medžiagas. Įmontuota švieselė padeda aiškiai apšviesti tiriamą objektą, užtikrinant gerą vaizdo kokybę.

Mikroskopas ir priedai yra pagaminti iš patvaraus plastiko, o dėka kompaktiškų išmatavimų, šis mokslo įrankis lengvai telpa ant bet kurio darbastalio. Vaikai mėgausis stebėdami paruoštus preparatus ant stiklelio arba ruošdami savo objektų stiklelius naudodami priedų rinkinyje esančius pincetus, mėgintuvėlius ir kitus įrankius.

Į komplektą įeina:

  • mikroskopas su reguliuojamu didinimu,
  • pincetas praktiškam mėginių tvarkymui,
  • jau paruoštas preparatas ant stiklelio pažintiniam pradžiamokslui,
  • tuščių stiklelių komplektas savo preparatams ruošti,
  • du mėgintuvėliai eksperimentams,
  • dėžutė mėginių saugojimui,
  • lipdukai eksperimentų identifikavimui.

Mikroskopas veikia su 2 AA dydžio baterijomis, kurios į komplektą neįeina, todėl prieš pradedant stebuklingą mikropasaulio kelionę, reikės įsigyti baterijas.

Tai ne tik žaislas, bet ir edukacinė priemonė, kuri padės vaikams vystyti stebėjimo ir analizės įgūdžius, mokantis per praktinę veiklą. Mikroskopo dėka vaikų žaidimas tampa prasmingas ir įtraukiantis, o mokymasis – įdomus ir interaktyvus.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.40 kg
Išmatavimai5.04 × 0.00 cm