Vaikiškos lovos apsauga 150 cm pilkos spalvos

30.84

Ši vaikiška lovos apsauga yra itin naudinga tėvams, kurie rūpinasi savo mažaisiais.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Vaikiškos lovos apsauga 150 cm, pilkos spalvos.

Ši vaikiška lovos apsauga yra itin naudinga tėvams, kurie rūpinasi savo mažaisiais. Ar kartais neatsitiko taip, kad jūs pabudote vidury nakties ir pamatėte, kad jūsų vaikas miega nepatogioje padėtyje? Tuomet galbūt nunešėte jį į savo lovą, bet nerimaujate, kad jis gali nukristi žemyn. Šioje situacijoje vaikiška lovos apsauga gali būti neįkainojama!

Praktiškas lovos apsauginis turėklas užtikrins, kad niekas, prisiartinęs per arti krašto, neatsigultų lovos krašto. Visi galės saugiai ir patogiai miegoti, užtikrinant ramų miegą tiek tėvams, tiek vaikui!

Šių turėklų dizainas yra paprastas, todėl jie puikiai tinka bet kuriam lovos tipui ir miegamojo interjerui. Taigi, galėsite mėgautis gražiu ir harmoningu miegamojo aplinka.

Šių turėklų surinkimas taip pat labai paprastas! Pirmiausia, įdėkite atitinkamas rėmo dalis į audinio tinklelio angas. Tada pakelkite lovos čiužinį ir įstatykite turėklų pagrindus po juo!

Jei mažylis sugrįš į savo lovą, šiuos turėklus lengva sulankstyti atgal į pradinę padėtį. Tiesiog paspauskite mygtukus abiejose pusėse ir turėklas lengvai sulankščiamas, kad nepakištų virš lovos lygio!

Šių lovos turėklų rėmas yra pagamintas iš labai patvaraus medžiagos. Pagrindiniai komponentai yra pagaminti iš tvirto metalo, o jungtys – iš atsparaus žalai plastiko.

Tinklelis yra specialiai sukurtas taip, kad galėtumėte lengvai stebėti savo vaiką, jei jis būtų kitame kambario krašte.

Naudojant tinkamas medžiagas ir technologijas, užtikrinama, kad šis užtiesalas išlaikys saugumą ne tik vaikui, bet ir suaugusiam. Šie turėklai leis visiems praleisti naktį be jokių rūpesčių!

Savybės:

 • Metalinis rėmas su plastikiniais elementais
 • Medžiaga: poliesteris
 • Matmenys:
  • Turėklų plotis: 150 cm
  • Turėklų aukštis: 45 cm
  • Pagrindo ilgis po čiužiniu: 36 cm
  • Pakuotės matmenys: 78 cm x 15 cm x 10 cm
  • Supakuota į kartoninę dėžutę.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.10 kg
Išmatavimai 13.00 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaikiškos lovos apsauga 150 cm pilkos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *