Sold out

Plaukų džiovintuvas Valera Swiss Nano 9200 Ionic 2100W Rotocord

132.08

„Valera Swiss Nano 9200 Ionic” yra profesionalus, patogus ir efektyvus plaukų džiovintuvas, kuris atitinka aukščiausius šiuolaikinius plaukų priežiūros reikalavimus.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Plaukų džiovintuvas Valera Swiss Nano 9200 Ionic 2100W Rotocord.

Plaukų džiovintuvas „Valera Swiss Nano 9200 Ionic” su 2100W galia yra aukštos kokybės įrenginys, skirtas profesionaliam naudojimui. Pagamintas atsižvelgiant į aukščiausius šiuolaikinių plaukų priežiūros standartus, šis džiovintuvas pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir efektyvumu.

Vienas iš pagrindinių šio džiovintuvo privalumų yra stiprus kintamosios srovės variklis, kuris užtikrina ne tik galingą veikimą, bet ir ilgalaikį tarnavimą – minimaliai 2000 darbo valandų. Su 2000W galia ir 120 km/h oro greičiu, šis džiovintuvas greitai ir efektyviai išdžiovina plaukus, tausodamas jūsų laiką.

„Valera Swiss Nano 9200 Ionic” taip pat išsiskiria jonų generatoriumi, kuris padeda mažinti plaukų elektrinimąsi ir suteikia jiems glotnumo bei blizgesio. Šalto oro mygtukas leidžia greitai atvėsinti plaukus, fiksuojant norimą šukuoseną.

Šis modelis yra aprūpintas 6 oro srauto ir temperatūros deriniais, suteikiančiais naudotojui galimybę pasirinkti optimalų nustatymą pagal plaukų tipą ir pageidaujamą stilių. Džiovintuvas komplektuojamas su dviem ypač siaurais purkštukais, kurie sutelkia 6 ir 7,5 cm pločio oro srautą, leidžiant tiksliai ir efektyviai formuoti šukuoseną.

Džiovintuvo „Touch Me” antgalis, kurio ilgis yra 7,5 cm, yra nešildantis, užtikrinant saugumą naudojimo metu. Nuimamas metalinis variklio dangtis užtikrina lengvą priežiūrą ir ilgaamžiškumą.

Šis džiovintuvas yra itin lengvas – jo svoris be laido yra tik 540 g, suteikiantis patogumą ir mažinant rankų nuovargį ilgalaikio naudojimo metu. Be to, 3 metrų laidas su „SuperFlex“ ir „ROTOCORD“ laikikliu užtikrina patogų naudojimą ir laisvę judėti.

Valera Swiss Nano 9200 Ionic” yra profesionalus, patogus ir efektyvus plaukų džiovintuvas, kuris atitinka aukščiausius šiuolaikinius plaukų priežiūros reikalavimus. Jo stiprus variklis, įvairūs temperatūros ir oro srauto nustatymai, jonų generatorius, ir patogus dizainas daro šį įrenginį idealų pasirinkimą tiek salonuose, tiek asmeniniam naudojimui.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.9500 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Plaukų džiovintuvas Valera Swiss Nano 9200 Ionic 2100W Rotocord”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *