Valymo šepetys

2.16

Šis valymo šepetėlis yra tikras gelbėtojas, leidžiantis greitai ir efektyviai pašalinti ne tik augintinių plaukus, bet ir kitas smulkias dulkes iš drabužių, apmušalų, kilimų.

Turime

Produkto kodas: IKKX6263 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Valymo šepetys

Jei jūsų namuose gyvena augintinis, turbūt puikiai žinote, kaip dažnai jų paliekami pūkeliai gali tapti namų švaros iššūkiu. Ypač, kai kalbame apie juodus drabužius ar mėgstamą sofą. Tačiau su novatorišku valymo šepetėliu, skirtu naminių gyvūnų plaukams šalinti, ši problema tampa lengvai sprendžiama.

Šis valymo šepetėlis yra tikras gelbėtojas, leidžiantis greitai ir efektyviai pašalinti ne tik augintinių plaukus, bet ir kitas smulkias dulkes iš drabužių, apmušalų, kilimų. Viskas, ko reikia – tiesiog kelis kartus pereiti šepečiu per norimą paviršių, judinant jį pirmyn ir atgal, ir paviršius vėl švarus!

Be to, šepetėlio naudojimas yra itin paprastas ir patogus, kadangi jam nereikia jokių baterijų ar papildomos energijos. Svarbu prisiminti, kad paviršius, kurį valote, turėtų būti sausas, kadangi šepetys ant šlapių paviršių neveikia taip efektyviai.

Šio šepetėlio konstrukcija yra specialiai sukurta taip, kad galėtų pasiekti net ir giliai įsirėžusius plaukus, o valymo metu visi pūkai ir dulkės kaupiasi šepetėlio konteineryje. Tai reiškia, kad po valymo tiesiog reikės ištuštinti talpyklą, ir šepetėlis vėl pasirengęs naudojimui.

Dar vienas šio šepetėlio privalumas yra jo ilgaamžiškumas. Kadangi šepetys yra daugkartinio naudojimo, jis ne tik sutaupo pinigų, bet ir laiko, kuriuo kitu atveju tektų ieškoti naujo paviršių valiklio. Be to, dėl savo kompaktiškų matmenų (19,5 cm x 6,5 cm x 12,5 cm) ir lengvo svorio, šepetėlį patogu pasiimti su savimi keliaujant ar eidant į svarbų susitikimą.

Taigi, šis valymo šepetėlis tampa neatsiejama kiekvieno augintinio savininko gyvenimo dalimi, paverčiant namų švaros palaikymą nebe našta, o malonumu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.17 kg
Išmatavimai 1.30 × 0.00 cm