-46%Sold out

Vaškas depiliacijai Mango Xanitalia

15.00

Vaškas depiliacijai Mango Xanitalia.

Puikiai prilimpa prie plaukelių, nelūžinėja, galima šalinti iš visų plaukų augimo krypčių. Tinka bet kuriai kūno daliai vaškuoti. Malonaus mango aromato.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Vaškas depiliacijai Mango Xanitalia.

Xanitalia Multidirectional vaškas yra subtilus produktas, kuriam nereikia naudoti juostelių. Dėl naujoviško daugiakrypčio plyšimo galima daryti tiek plauko kryptimi, tiek prieš plauką. Šiuo vašku galima atlikti brazilišką vaškavimą , kuris yra greitesnis ir beveik neskausmingas epiliavimo būdas, idealiai tinka jautriai odai ir jautriausioms kūno vietoms. Jis išplečia plaukų poras ir giliai užfiksuoja plaukus, net jei jie labai trumpi, ir neprilimpa prie odos. Jis palieka odą lygią, švelnią ir neparausta, o plaukai tampa plonesni ir plonesni.
Sudėtyje nėra kanifolijos.

Kaip naudoti:

  • Vaško šildytuvu pašildykite  norimą daugiakrypčio depiliacinio vaško kiekį, kol pasidarys kreminės konsistencijos. 
  • Prieš tepdami patikrinkite vaško temperatūrą, mentele paimdami nedidelį kiekį vaško ir paskleiskite ant riešo vidinės pusės.
  • Jei temperatūra tinkama, tepkite ant visiškai sausos ir švarios odos
  • Vašką vienkartine medine mentele paskleiskite ant odos plonu ir vienodu sluoksniu, palikdami storesnį kraštelį, kad būtų lengviau plyšti.
  • Palikite vašką kelioms sekundėms atvėsti ir šiek tiek pakelkite kairįjį kraštą storesnį ir tvirtai ir greitai traukite priešinga tepimo kryptimi
  • Po epiliavimo, norėdami pašalinti vaško likučius ir drėkinti odą, užtepkite atitinkamą Xanitalia po epiliavimo priemonę.

Nenaudoti ant sudirgusios, suskeldėjusios odos, su žaizdomis ar įpjovomis, su venų varikoze ar spuogeliais.

Galimi 4 skirtingi variantai: laimo, mango, kokoso ir pasiflorų

Kiekis: 1000g

Taip pat galima įsigyti 500 g formato