Vaško šildytuvas iWAX 100 baltas

11.43

Vaško šildytuvas iWAX 100

Ergonomiškas iWax 100 vaško šildytuvas leidžia greitai ir efektyviai paruošti depiliacijai reikalingas priemones.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Prekės ženklo iWAX tikslas – teikti daugiafunkcines priemones kosmetinėms procedūroms naudojant vašką ir parafiną, pavyzdžiui, modernius vaško šildytuvus depiliacijai. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas įdomiam dizainui, gaminių universalumui ir naudojimo paprastumui, todėl iWAX pasiūlymas skirtas tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui.

Universalus šildytuvas visų tipų vaškui

Ergonomiškas iWax 100 vaško šildytuvas leidžia greitai ir efektyviai paruošti depiliacijai reikalingas priemones. Prietaisas yra saugus ir intuityvus naudoti , jis garantuoja be problemų kieto ar minkšto vaško kaitinimą . Tinka konservuotiems, kubeliais pjaustytiems ir perliniams gaminiams.

Praktiški patogumai epiliavimo patogumui

Šildytuvo naudojimas itin intuityvus – rankenėle galite lengvai reguliuoti šildymo temperatūrą . Indikatoriaus lemputė signalizuoja apie veikimo būseną, o spragtelėjimo sistema apie įrenginio įjungimą/išjungimą informuoja būdingu spragtelėjimo garsu. Permatomas mėlynų atspalvių dangtelis leidžia kontroliuoti vaško lydymosi būseną ir neleidžia kauptis nešvarumams įrenginio viduje. Mažos angos apsaugo nuo perkaitimo ir užtikrina ventiliacijos galimybę. Aliuminio kibiras kietajam vaškui ištirpinti turi rankenėlę, kuri leidžia lengvai išimti indą. Dėl šios priežasties įrenginys yralengviau palaikyti švarą .

Moderni, nesenstanti išvaizda

Dėl iWax 100 vaško šildytuvo paprastumo ir mažų matmenų jis puikiai tinka bet kokiam interjerui, jo neapkrauna. Minimalistinis dizainas suteikia prietaisui elegantišką, nesenstantį charakterį , o naudojant patvarų baltų atspalvių plastiką, lengva valyti . Prietaiso lengvumas leidžia jį lengvai transportuoti ar nešiotis.

Kosmetinių pirštinių rinkinys – nemokamas!

Vienkartinės folijos pirštinės pasiteisins atliekant įvairius gydymo būdus, puikiai apsaugodamos rankas tiek nuo purvo ir drėgmės, tiek nuo naudojamų medžiagų. Jie padeda išlaikyti aukštus higienos standartus . Jie taip pat bus naudingi parafino procedūroms , efektyviai išlaikant pirties efektą jų metu. Permatomos pirštinės yra universalios ir tinka bet kuriai rankai. Pakuotėje yra 100 vnt .

Kaip naudoti vaško šildytuvą?

1. Nuimkite dangtelį nuo įrenginio.
2. Įdėkite vaško kasetę į šildytuvą ir prijunkite įrenginį prie maitinimo šaltinio.
3. Pasukite rankenėlę į ON – raudona lemputė rodo, kad įrenginys pradėjo veikti.
4. Vaškas ištirpsta per 15-30 minučių, priklausomai nuo nustatytos temperatūros ir vaško kiekio.
5. Kai vaškas suskystėja, nustatykite rankenėlę į vidurinę padėtį, kad temperatūra išliktų pastovi. Prietaiso veikimo metu kontrolinė lemputė užges ir vėl užsidegs, kad išlaikytų tinkamą vaško temperatūrą. Prieš tepdami ant odos, visada patikrinkite vaško temperatūrą, kad išvengtumėte nudegimų.
6. Baigę darbą išjunkite įrenginį ir palaukite, kol jis atvės. Tada juos reikėtų nuvalyti – galite naudoti specialų preparatą, skirtą įrenginiams iš vaško valyti.

Prieš naudodami atidžiai perskaitykite instrukcijas.
Komplekte: šildytuvas, maitinimo laidas, kibiras kietajam vaškui pašildyti, instrukcijos.

Duomenys:
Spalva: balti ir mėlyni atspalviai
Talpa: 400-500 ml
Galia: 100 W
Įtampa: 220-240 V

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.0000 kg