Vaško šildytuvas skardinėms ir granulėms

25.99

Vaško šildytuvas skardinėms ir granulėms.

AM-220 100W AUTOMATIC WHITE

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Profesionalus vaško šildytuvas AM-220 100W AUTOMATIC WHITE su termostatu ir temperatūros ekranu bei galimybe dirbti dviem režimais.

Tinka visų tipų depiliaciniams vaškams skardinėje, kietajam vaškui, dražė (vaško šildytuvas turi aliuminio indelį, kuriame galima išlydyti kietąjį ar perlinį vašką).
1) Pirmasis darbo režimas yra rankinis šildymas. Tai reiškia, kad po paleidimo temperatūra pagal nutylėjimą yra 90. Galite paspausti mygtukus „Aukštyn“ ir „Žemyn“, kad nustatytumėte reikiamą šildymo temperatūrą. Reguliavimo diapazonas yra nuo 45 ℃ iki 125 ℃. Šiuo režimu dega visų mygtukų lemputės ir galima valdyti visus mygtukus.
2) Antrasis veikimo režimas yra 40 minučių greitas automatinis šildymo režimas. Šis režimas tinka vaško pupelėms šildyti. Įjungus rankinį šildymo režimą, trumpai paspauskite mygtuką „Nuolatinis“, kad perjungtumėte į automatinį režimą. Šiuo režimu įrenginys automatiškai įkaista iki 125 ℃ 40 minučių ir tada persijungia į 90 ℃ pastovios temperatūros šildymą. Kai ekrane rodoma 90 ℃, prietaisas du kartus pypsi, pranešdamas, kad jo temperatūra yra nustatyta.

Techniniai vaško šildytuvo duomenys:

  • Galia: 100 W, talpa: 400 ml, temperatūra: 45 – 125 laipsniai C.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.7500 kg