Vienkartiniai įdėklai pedikiūro vonelėms Azzurro 25 vnt

10.39

Azzurro vienkartiniai įdėklai pedikiūro vonelėms – tai puikus pasirinkimas norint užtikrinti aukščiausią higienos lygį pedikiūro procedūrų metu.

Turime

Produkto kodas: 142938 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Vienkartiniai įdėklai pedikiūro vonelėms Azzurro 25 vnt

Azzurro vienkartiniai įdėklai pedikiūro vonelėms – tai puikus pasirinkimas norint užtikrinti aukščiausią higienos lygį pedikiūro procedūrų metu. Šie skaidrūs apsauginiai įdėklai ne tik padeda išlaikyti švarą, bet ir užtikrina, kad kiekvienas klientas galėtų jaustis saugus ir komfortiškai.

Nors šie įdėklai sukurti Azzurro prekės ženklo pedikiūro vonelėms, jų universalus dydis reiškia, kad juos lengvai galima pritaikyti ir kitų gamintojų vonelėms. Elastinė juostelė užtikrina, kad įdėklas gerai priglustų prie vonelės kraštų ir nesislinktų naudojimo metu, suteikiant papildomą patogumą ir užtikrinant sklandų procedūros vykdymą.

Pakuotėje rasite 25 vienkartinius folijos įdėklus, kurie yra patogūs ir lengvai keičiami. Tai leidžia greitai ir efektyviai paruošti pedikiūro vonelę kiekvienam klientui, užtikrinant aukštą higienos standartą tiek profesionaliose grožio įstaigose, tiek rūpinantis savo pėdomis namuose.

Naudojant Azzurro vienkartinius įdėklus, galite būti tikri, kad pedikiūro procedūros bus ne tik malonios, bet ir saugios kiekvienam klientui. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas išlaikyti aukštą higienos lygį ir suteikti savo klientams geriausią įmanomą aptarnavimą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.0000 kg