Vienkartiniai medvilniniai rankšluosčiai 44×50, 20vnt.

9.49

Vienkartiniai medvilniniai rankšluosčiai 44×50, 20vnt.

NATURLINE medvilninis rankšluostis.

Vienkartiniai rankšluoščiai iš natūralaus medvilnės pluošto. Jis puikiai tinka kasdienei priežiūrai.

Turime

Produkto kodas: 140783 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Vienkartiniai medvilniniai rankšluosčiai 44×50, 20vnt.

Vienkartiniai rankšluoščiai iš natūralaus medvilnės pluošto. Jis puikiai tinka kasdienei priežiūrai. Jis gerai sugeria preparatus, yra labai švelnus ir nesukelia dirginimo.  NATURLINE  Pagaminta iš natūralaus medvilnės pluošto, kuris per 90 dienų suyra į biomasę. Visi gaminiai pasižymi dideliu sugeriamumu ir ilgaamžiškumu.
Jei norite būti arčiau gamtos, šie produktai skirti jums.
Medvilniniai vienkartiniai rankšluoščiai puikiai tinka makiažui nuvalyti, veido valymo procedūroms. Ranšluoščiai taip pat tinka jautriai ar alergiškai odai.
Dydis: 44 cm x 50 cm
Kiekis: 20 vnt

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.1000 kg