Skin Clinic

Vitamin C 20%-Vitaminas C 20%

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.SkinClinic Vitaminas C 20% yra aukštos koncentracijos askorbo rūgšties tirpalas, skirtas odos jauninimui, pigmentinių dėmių mažinimui, kuperozinės odos priežiūrai bei plaukų slinkimo ir lūžinėjimo problemų sprendimui.

Aprašymas

Aprašymas

SkinClinic Vitamin C 20%-Vitaminas C 20%

SkinClinic Vitaminas C 20% yra aukštos koncentracijos askorbo rūgšties tirpalas, skirtas odos jauninimui, pigmentinių dėmių mažinimui, kuperozinės odos priežiūrai bei plaukų slinkimo ir lūžinėjimo problemų sprendimui. Šis 5 ml talpos produktas yra puikus pasirinkimas norintiems atkurti odos spindesį, elastingumą ir sveiką išvaizdą.

Poveikis ir naudojimas

  • Jauninimas: Vitaminas C skatina kolageno gamybą, padedantį išlaikyti odos stangrumą ir mažinti raukšlių atsiradimą.
  • Prieš pigmentines dėmes: Padeda mažinti ir išvengti pigmentinių dėmių bei sulygina odos toną.
  • Kuperozinės odos priežiūra: Vitaminas C stiprina kraujagysles, sumažindamas paraudimus ir kuperozės požymius.
  • Plaukų slinkimo ir lūžinėjimo gydymas: Teigiamai veikia galvos odą ir plaukų folikulus, stiprindamas plaukus ir mažindamas jų slinkimą bei lūžinėjimą.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama vitaminą C tepti švelniai įmasažuojant į problemines odos ar plaukų sritis. Jo efektyvumas gali būti sustiprintas derinant su aparatinės kosmetologijos procedūromis, tokiais kaip mikroadatinė mezoterapija, radiodažnis, elektroforezė, jontoforezė ar elektroporacija.

Sudėtis

Pagrindinė veiklioji medžiaga – 20% askorbo rūgštis, kuri yra žinoma dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo gerinti odos bei plaukų būklę.

SkinClinic Vitaminas C 20% yra efektyvus sprendimas tiems, kurie siekia atgaivinti ir atjauninti savo odą, išspręsti pigmentacijos problemas, sumažinti kuperozės požymius bei sustiprinti plaukus. Dėl savo galingų savybių ir galimybės derinti su kitomis procedūromis, šis produktas gali tapti svarbia dalimi Jūsų odos ir plaukų priežiūros rutinoje.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas