Vonios kambario veidrodis Adler AD 2168 LED

11.63

Ar jūsų vonios kambaryje trūksta šviesos, kas apsunkina kasdienes higienos procedūras? Ar jūsų esamas veidrodis atrodo nepakankamas ir neatlieka savo funkcijų? O gal ieškote įdomaus ir originalaus būdo pagerinti erdvę virš praustuvo? ADLER AD 2168 LED vonios kambario veidrodis išsprendžia visas šias problemas!

Turime

Produkto kodas: IKKX4191 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Vonios kambario veidrodis Adler AD 2168 LED

Ar jūsų vonios kambaryje trūksta šviesos, kas apsunkina kasdienes higienos procedūras? Ar jūsų esamas veidrodis atrodo nepakankamas ir neatlieka savo funkcijų? O gal ieškote įdomaus ir originalaus būdo pagerinti erdvę virš praustuvo? ADLER AD 2168 LED vonios kambario veidrodis išsprendžia visas šias problemas! Per kelias akimirkas jausitės tarsi tikrame grožio salone! Praktiškas LED veidrodis AD 2168 yra idealus pagalbininkas skutantis arba darytant tobulą makiažą dėka jo LED apšvietimo ir 5 kartus padidinančio efekto. Veidrodis tvirtinamas be vieno vinies, nereikia gręžimo įrankių, lengvai montuojamas ir demontuojamas, pavyzdžiui, imant su savimi į kelionę. Veidrodis turi itin paprastą ir patvarų tvirtinimo sistemą: siurbtukas prisiurbia orą pasukant pagrindą pagal laikrodžio rodyklę, kol išgirsite „spustelėjimą“, o siurbtuko nuėmimas – tai vienas traukimas už siurbtuko skirtuko.

Techniniai duomenys:

  • Tvirtinimas siurbtuku – nereikia varžtų
  • Patvarus siurbtukas
  • 5 kartų padidinimas
  • 360° sukiojamas veidrodis
  • 24 LED lemputės
  • Skersmuo: 20 cm
  • Vandeniui atsparumas: IPX4
  • Reguliuojamas šviesos intensyvumas
  • Maitinimas: 3x AAA baterijos

Lengvas surinkimas

Tiek vyrams, tiek moterims šis veidrodis bus praktiškas pagalbininkas. Jis palengvins kasdienį skutimąsi ar makiažo dėliojimą. Svarbu tiems, kurie nenori sugadinti vonios kambario paviršių, veidrodis gali būti tvirtinamas be varžtų, grąžto ar kitų elektrinių įrenginių. Jis aprūpintas siurbtuku, kuris laiko veidrodį pasirinktoje vietoje. Tereikia nuvalyti dulkes ir riebalus nuo paviršiaus, ant kurio norite įrengti veidrodį. Siurbtukas veikia ant plytelių, stiklo, keramikos, marmuro ir daugelio kitų lygių paviršių. Tiesiog tvirtai paspauskite jį ant paviršiaus, švelniai pasukite pagrindo bazę pagal laikrodžio rodyklę, kol išgirsite spustelėjimą, ir pasukite veidrodį į pageidaujamą padėtį. Dėl oro užrakinimo sistemos jis išliks bet kuriame paviršiuje. Puikus sprendimas tiems, kam vonios kambaryje trūksta vietos dideliam veidrodiui!

Kažkas daugiau nei vien veidrodis!

Mūsų produktas yra daugiau nei eilinis veidrodis. Su 5 kartų padidinimu ir LED apšvietimu jis tinka tiek profesionaliam makiažui, tiek kasdieniam grožio puoselėjimui. Veidrodis maitinamas alkalinių baterijų (3 vnt. AAA), kurios įdedamos į įrenginio korpusą. Su lengvai pasiekiamu jungikliu galite regul

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Išmatavimai 0.00 × 0.00 cm