Xcelens

XCELENS 3- Hibridinis užpildas 1ml

Matyti produktų kainas bei juos įsigyti gali tik profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.Naudojant XCELENS 3 – Hibridinį užpildą, galima pasiekti akivaizdžių odos atjauninimo rezultatų: sumažėja smulkios ir vidutinės raukšlės, oda tampa drėgnesnė, elastingesnė ir švytinčia.

Produkto kodas: 0088 Kategorijos: , , Žymos: ,
Aprašymas

Aprašymas

XCELENS 3- Hibridinis užpildas 1ml

XCELENS 3 – Hibridinis užpildas, turintis 1 ml tūrį, yra novatoriškas estetinės medicinos produktas, kuris veiksmingai derina užpildo (filerio) ir biorevitalizanto savybes. Šis sterilus preparatas yra puikus sprendimas norintiems atnaujinti odos išvaizdą, suteikiant jai papildomo tūrio ir atkuriant jaunatviškumą.

Pagrindinės savybės

  • Dviejų veiksmų formulė: Hibridinis užpildas veikia dvejopai – kaip užpildas, suteikiantis odai reikiamo tūrio ir formos, bei kaip biorevitalizantas, atkuriantis odos drėgmės balansą ir elastingumą.
  • Paskirtis: Idealus pasirinkimas smulkių ir vidutinių raukšlių lyginimui, taip pat lūpų formavimui ir tūrio suteikimui.
  • Ilgalaikis efektas: Poveikis išlieka vidutiniškai 6 mėnesius, leidžiant ilgai mėgautis jaunesne ir šviežesne odos išvaizda.

Sudėtis

  • Hialurono Rūgštis (HA): Hibridinis užpildas sudarytas iš 23 mg/ml HA su kryžminėmis jungtimis ir 18 mg/ml HA be kryžminių jungčių, užtikrinant optimalų drėkinimą ir tūrio palaikymą. Aukšta molekulinė masė – 3 milijonai daltonų – garantuoja produkto ilgaamžiškumą ir stabilumą.
  • Glicerinas: 20 mg/ml koncentracija padeda išlaikyti odos drėgmę, suteikiant jai švelnumo ir glotnumo.
  • Anestetikas: 0,3% lidokaino koncentracija užtikrina komfortą procedūros metu, mažindama diskomfortą ir skausmą.

Naudojimo sritys

XCELENS 3 – Hibridinis užpildas yra universali priemonė, tinkanti įvairiems estetiniams poreikiams tenkinti. Jis ypač efektyvus mažinant raukšles aplink akis, ant kaktos, aplink burną, taip pat suteikiant lūpoms norimo tūrio ir apibrėžtumo.

Rezultatas

Naudojant XCELENS 3 – Hibridinį užpildą, galima pasiekti akivaizdžių odos atjauninimo rezultatų: sumažėja smulkios ir vidutinės raukšlės, oda tampa drėgnesnė, elastingesnė ir švytinčia. Lūpos įgyja norimą formą ir tūrį, suteikdamos veidui jaunatviškesnę ir žvalią išvaizdą. Dėl šio hibridinio užpildo, odos grožio priežiūra tampa paprastesnė ir efektyvesnė.

Efektas: vidutiniškai 6 mėnesiai.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas