Žaidimas Bitutės Montessori

7.19

Žaidimas Bitutės Montessori. Šis žaidimas „Bitutės Montessori” yra puiki dovana bet kuriam smalsiam vaikui, kuris mėgsta tyrinėti ir mokytis per žaidimą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Žaidimas Bitutės Montessori.

Žaidimas „Bitutės Montessori” yra puikus būdas lavinti vaikų motorinius įgūdžius ir skatinti jų smalsumą. Tai medinė, spalvinga ir interaktyvi priemonė, skirta mažiesiems, siekiantiems ugdyti savo įgūdžius pagal Montessori ugdymo filosofiją.

Žaidimo savybės:

  1. Medinės bitės: Komplekte yra 7 spalvingos medinės bitės, kurių kiekviena yra skirtingos spalvos. Šios bitės turi sparnus, pagamintus iš veltinį primenančios medžiagos, skatinančios mažų vaikų lytėjimo jausmą.
  2. Medinis pagrindas: Žaidimas turi medinį pagrindą su korio motyvu, kurio matmenys yra 16,5 cm x 13,5 cm x 3,5 cm.
  3. Raudoni plastikiniai pincetai: Į komplektą įeina raudoni plastikiniai pincetai, kurie padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją bei judrumą.

Edukacinė vertė:

  • Lavina Judrumą ir Susikaupimą: Vaikai mokomi atidumo ir koncentracijos, kai ištraukia bitutes ir deda jas į tinkamą spalvą atitinkančią skylutę.
  • Rankų ir Akių Koordinacija: Šis užsiėmimas lavina motorinius įgūdžius ir koordinaciją.
  • Moko Kantrybės: Vaikai mokosi kantrybės ir atidumo detalėms, sekant žaidimo taisykles.

Žaidimo Poveikis: Šis Montessori stiliaus žaislas ne tik teikia vaikams džiaugsmą, bet ir padeda formuoti jauną žmogų, orientuojantis į jo savarankiškumo ugdymą. Jis skatina vaikus atrasti ir mokytis per veiksmą, tuo pačiu žadinant jų smalsumą pasauliui.

Papildoma informacija:

  • Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų.
  • Dėžutės išmatavimai: 20cm x 14,7cm x 4,5cm.
  • Žaislas yra supakuotas į patogią kartoninę dėžutę, kurioje rasite visas žaidimo dalis.
  • Rekomenduojama žaisti prižiūrint suaugusiems, ypač dėl galimo smulkių dalių prarijimo pavojus.

Šis žaidimas „Bitutės Montessori” yra puiki dovana bet kuriam smalsiam vaikui, kuris mėgsta tyrinėti ir mokytis per žaidimą. Tai kūrybiškas ir mokomasis žaislas, kuris teikia tiek džiaugsmą, tiek edukacinę naudą mažiesiems.

Mediniai žaislai. Žaidimas Bitutės Montessori

Žaidimas Bitutės Montessori. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Žaidimas Bitutės Montessori. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.46 kg
Išmatavimai 1.46 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žaidimas Bitutės Montessori”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *