Žaidimas Safari gyvūnai montessori 116vnt

25.56

Žaidimas Safari gyvūnai montessori 116vnt.

Žaidimas „Safari gyvūnai Montessori” – tai 116 dalių rinkinys, kuris yra puikiai pritaikytas lavinti vaikų smulkiosios motorikos įgūdžius bei padeda mokytis spalvų, skaičiavimo ir rušiavimo.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

 

Žaidimas Safari gyvūnai montessori 116vnt.

Žaidimas „Safari gyvūnai Montessori” – tai 116 dalių rinkinys, kuris yra puikiai pritaikytas lavinti vaikų smulkiosios motorikos įgūdžius bei padeda mokytis spalvų, skaičiavimo ir rušiavimo. Šis rinkinys yra idealus pasirinkimas vaikams, norintiems pažinti gyvūnų pasaulį interaktyviu ir edukaciniu būdu.

Rinkinio Sudėtis:

  1. Puodeliai: 6 spalvoti puodeliai, kurie gali būti naudojami gyvūnams sudėti arba spalvų rušiavimo žaidimams. Kiekvieno puodelio skersmuo yra 8 cm, o aukštis – 4 cm.
  2. Žnyplės: Du žnyplių komplektai, kurie padeda lavinti smulkiosios motorikos įgūdžius. Žnyplės yra 9,5 cm ilgio, idealiai tinka mažoms rankytėms.
  3. Gyvūnėliai: 36 spalvingi, plastikiniai gyvūnėliai, kurių kiekvienas yra maždaug 4,5 cm ilgio, 1,5 cm pločio ir 3 cm aukščio. Tai suteikia vaikams galimybę pažinti įvairias gyvūnų rūšis.

Medžiaga ir Pakuotė:

  • Visi rinkinio elementai pagaminti iš saugaus, patvaraus plastiko.
  • Patogi pakuotė matmenimis 9,5 cm x 9,5 cm x 16 cm, kuri užtikrina, kad visos dalys bus saugiai laikomos ir nepraras tvarkos.

Šis žaidimas „Safari gyvūnai Montessori” yra puikiai tinka vaikams nuo trijų metų. Jis ne tik teikia džiaugsmą ir pramogą, bet ir yra puikus būdas mokyti vaikus įvairių įgūdžių, tokių kaip spalvų atpažinimas, skaičiavimas ir gyvūnų įvairovės pažinimas. Be to, žaidimas skatina vaikų smalsumą ir skatina jų kūrybiškumą. Tai puiki dovana bet kuriam mažajam tyrinėtojui, norinčiam tyrinėti gamtos stebuklus!

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.00 kg
Išmatavimai 6.67 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žaidimas Safari gyvūnai montessori 116vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *