Žaidimas Tetris

14.13

Pasak Maria Montessori pedagogikos principų, kuo paprastesnis žaislas, tuo daugiau naudos jis gali suteikti žaidžiant!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Žaidimas Tetris.

Kas gali būti geriau už žaislą, kuris ne tik suteikia daug valandų puikios pramogos, bet ir leidžia daug sužinoti? Ką dar reikia tėvui?

Pasak Maria Montessori pedagogikos principų, kuo paprastesnis žaislas, tuo daugiau naudos jis gali suteikti žaidžiant!

Puzzle žaidimas, pagal žinomą žaidimą „tetris”, puikiai tinka šiems principams! Šio puzzle žaidimo taisyklės labai lengvai suprantamos, o tuo pačiu metu jis siūlo daug galimybių.

Pagrindinė žaidimo užduotis yra sureguliuoti plyteles taip, kad neišliktų tuščių vietų! Šios užduoties sunkumą padidina, jei vietoje pasirinkimo, plyteles renkatės atsitiktinai!

Žinoma, jūsų mažiui galėsite naudoti lentą, kad sudarytumėte įdomius raštus! Pramogos riba yra tik žaidžiančio žmogaus vaizduotė!

Įvairūs spalvingi blokeliai neabejotinai patrauks jūsų vaiko dėmesį ir skatins žaisti! Žaislo įdomus ir paprastas dizainas jį pavers puikia dekoracija bet kurioje vaiko kambaryje!

Kartu žaidimas su šeima leis ne tik kokybiškai praleisti laiką kartu, bet ir sustiprins jūsų santykius!

Šis puzzle žaidimas turi daug mokomojo turinio! Svarbiausia tai, jis skatins žaidėjo mąstymą ir skatins tikslų situacijų planavimą! Jis taip pat tobulins erdvinį vaizduotę ir, naudojant puzzle kūrybai, vaizduotę ir kūrybiškumą! Ir visa tai dėka jo paprastumo!

Jūsų vaiko rankų įgūdžiai taip pat pasipelks šio žaidimo dėka, ypač pirštų ir rankų precizija ir tikslumu, taip pat svarbia koordinacija tarp akių ir rankų!

Produktas tarnaus daugeliui žaidimo sesijų, nes jis pagamintas iš tvirto plastiko ir ilgaamžio medžio! Be to, mediniai detalių buvo atidžiai išlyginti, kad būtų pašalintas skilvelių pavojus!

Tai puikus dovana vaikams !

Medžiaga: plastikas / medis

Matmenys:

Elementų skaičius: 42 blokeliai Lentos matmenys: 24 cm x 18 cm x 2 cm Pavyzdinio blokelio matmenys: 4,3 cm x 2,9 cm x 0,5 cm Pakuotės matmenys: 25,5 cm x 19 cm x 5 cm

 

 

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.53 kg
Išmatavimai 2.78 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žaidimas Tetris”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *