Sold out

Žaidimų kaladėlės veido emocijos

7.64

Žaidimų kaladėlės veido emocijos. Šios žaidimų kaladėlės yra puikus būdas praleisti laiką, mokantis ir žaisdami kartu.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Žaidimų kaladėlės veido emocijos.

Šios žaidimų kaladėlės yra puikus būdas praleisti laiką, mokantis ir žaisdami kartu. Žaidimo tikslas yra ištraukti kortelę su veido emocija ir kuo greičiau atkartoti ir sudėti ją iš kaladėlių. Laimi tas, kuris pirmas sėkmingai išreikš savo veido emociją!

Šis žaidimas ne tik suteiks daug linksmybių, bet ir padės išmokti įvardinti ir išreikšti savo emocijas. Jis skatina kūrybiškumą, palaiko loginį mąstymą ir ugdo tinkamus rankų įgūdžius. Sodrios spalvos ir originali išvaizda patrauks dėmesį ir suteiks daug įspūdžių, kurie padės vaikams lavinti savo gebėjimus.

Šis žaidimas tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams. Tai puikus būdas ne tik pramogauti, bet ir mokytis svarbių socialinių įgūdžių žaidžiant ir bendraujant su draugais ar šeimos nariais.

Žaidimų kaladėlės veido emocijoms išreikšti yra šviesios ir linksmai praleistos valandos užtikrinimas!

Specifikacijos:

  • Pakuotės matmenys: 18 x 18 x 3,5 cm
  • Kortelės matmenys: 6 x 6 cm
  • Kaladėlės matmenys: 2 x 2 x 2 cm
  • Komplekte rasite žaidimų kaladėles ir kortelės, kurios leis jums mokytis ir žaisti, suteikiant daug smagumo.

Mediniai žaislai. Žaidimų kaladėlės veido emocijos.

Žaidimų kaladėlės veido emocijos. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Žaidimų kaladėlės veido emocijos. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.25 kg
Išmatavimai 1.20 × 0.00 cm