Žaislas Tamagotch kiaušinis raudonas

2.86

Raudonas „Tamagotchi“ kiaušinis yra žaislas, kuris leis jūsų vaikui atrasti gyvūnų auginimo džiaugsmą tiesiog jų kišenėje.

Turime

Produkto kodas: IKKX7929_5 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Žaislas Tamagotch kiaušinis raudonas

Raudonas „Tamagotchi“ kiaušinis yra žaislas, kuris leis jūsų vaikui atrasti gyvūnų auginimo džiaugsmą tiesiog jų kišenėje. Šis interaktyvus žaislas kviečia vaiką pasirinkti virtualų augintinį ir rūpintis juo, tarsi tai būtų tikras gyvūnas: maitinti, žaisti, girdyti ir net išvesti pasivaikščioti.

Pagrindiniai žaislo privalumai:

  • Atsakomybės ugdymas: Vaikas mokosi, ką reiškia rūpintis kitu gyvu būtybe, lavina pareigingumą ir drausmę.
  • Emocinis intelektas: Žaisdamas su Tamagotchi, vaikas ugdo empatiją ir emocinį intelektą, kas yra svarbu būsimam augintinio auginimui.
  • Nešiojamas formatas: Dėl mažo dydžio (7 cm x 5 cm) ir grandinėlės, žaislą galima lengvai nešiotis kaip raktų pakabuką, leidžiant vaikui turėti augintinį visada šalia.
  • Garso efektai: Interaktyvios funkcijos dar labiau prikausto vaiko dėmesį ir padaro žaidimą įdomesnį.
  • Amžius: Tinka vaikams nuo 5 metų.

Žaislas veikia naudojant 2 AG13 baterijas, kurios yra įtrauktos į komplektą. Tai puikus būdas pasirengti tikro augintinio atsiradimui namuose, o tuo pačiu ir puiki pramoga vaikui.

Pakuotė: Žaislas supakuotas į folijos pakuotę, todėl yra puikus pasirinkimas dovanai.

„Tamagotchi“ kiaušinis neabejotinai taps jūsų vaiko mėgstamiausiu žaislu, suteikdamas jam valandas smagaus ir atsakingo žaidimo.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Išmatavimai 0.07 × 0.00 cm