Sold out

Žaislinė parduotuvės kasa ir vežimėlis 47vnt

45.40

Žaislinė parduotuvės kasa ir vežimėlis 47vnt.

žaislas žavi detalėmis – spalvinga grafika, monetos, banknotai ir maisto produktai leis vaikui jaustis kaip tikrą prekybos centre!

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

 

Žaislinė parduotuvės kasa ir vežimėlis 47vnt.

Ši žaislinė parduotuvės kasa ir vežimėlis yra puiki priemonė, kuri leis vaikui įžengti į suaugusiųjų pasaulį ir išmokti vaidmenis pardavėjo ir kliento pozicijose! Šiame rinkinyje yra visi reikalingi komponentai, kurie leis sukurti tikrą prekybos centro atmosferą – vaisiai, daržovės, kiaušiniai, saldainiai ir net kartoninės dėžės, atrodančios kaip sausainių, sultų ar picos dėžutės. Kaip ir tikroje parduotuvėje, žaisle yra kasos aparatas su išskleidžiamais pinigų stalčiais, brūkšninių kodų skaitytuvas ir svarstyklės.

Šis žaidimas skatina vaiko vaizduotę, kūrybiškumą, ir netradicinį mąstymą. Be to, jis lavina vaiko rankų įgūdžius. Per šį žaidimą, vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusius ir imituoja suaugusiųjų vaidmenis, per kuriuos jie išmoksta socialinių įgūdžių ir kaip atlikti vaidmenis, kurie juos laukia suaugusiųjų pasaulyje.

Šis žaislas žavi detalėmis – spalvinga grafika, monetos, banknotai ir maisto produktai leis vaikui jaustis kaip tikrą prekybos centre! Tai puiki dovana vaikui, kuri suteiks jam daug valandų smagumo ir mokymosi patirties.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.88 kg
Išmatavimai 54.13 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žaislinė parduotuvės kasa ir vežimėlis 47vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *