Skin Clinic

SkinClinic ZALYC SERUM- Serumas Anti-age

27.00

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.ZALYC SERUM- Serumas Anti-age

Serumas reguliuoja riebalų sekreciją. Pagrindinių senėjimo požymių prevencija ir gydymas. Išlygina odos atspalvį. Padeda sumažinti blizgesį.

Tūris: 30ml

Aprašymas

Aprašymas

ZALYC SERUM – Serumas Anti-age

Reguliuoja riebalų sekreciją. Pagrindinių senėjimo požymių prevencija ir gydymas. Išlygina odos atspalvį. Padeda sumažinti blizgesį ir dėmes. Neleidžia užsikimšti poroms. Padeda sumažinti porų dydį. Tinka riebiai ir/ar į spuogus linkusiai odai.

Nuolat naudojant ryte ir vakare prieš įprastą kremą, jis padeda išvengti pagrindinių senėjimo požymių ir juos gydyti, be to, pagerina odos būklę, mažinami porų defektai ir odos mikrofloros subalansavimas.

Puikus derinys su azelaino rūgštimi, niacinamidu ir salicilo rūgštimi mažina riebalų susidarymą ir susilpnina šiems odos tipams būdingą vadinamąjį „padidėjimo efektą“, neleidžiantį susidaryti amžiaus dėmėms.

Svarbios ir veiksmingos veikliosios medžiagos – lelijų ir cinko ekstraktai, kurių dėka sulėtėja aknės vystymasis, veikia komedolitiškai ir mažina riebalų gamybą, suteikia odai švytinčią švarą.

Lengva, neklampi serumo tekstūra užtikrina greitą įsisavinimą ir padengimą be purslų.

Naudojimas: užlašinkite kelis lašus ant švarios odos ir paskirstykite ant viso veido.

Įspėjimas:

  • Tik išoriniam naudojimui.
  • Netepti ant akių, atvirų žaizdų ar gleivinių.

Veikliosios medžiagos: niacinamidas (5%), citobiol™ rainelė A2 (5%), azelaino rūgštis (2%), salicilo rūgštis (1,8%).