Žiedinė makiažo asmenukių lempa

33.54

Selfi lempa RING MAKE UP LED yra žiedo formos lempa, puikiai tinkanti “selfi” tipo nuotraukoms ir mažų objektų, pavyzdžiui, makiažo, manikiūro, pedikiūro darbų ar priaugintų blakstienų, fotografavimui.

Turime

Produkto kodas: 128445 Kategorijos: , Žyma:
Aprašymas

Aprašymas

Žiedinė makiažo asmenukių lempa.

Selfi lempa RING MAKE UP LED yra žiedo formos lempa, puikiai tinkanti “selfi” tipo nuotraukoms ir mažų objektų, pavyzdžiui, makiažo, manikiūro, pedikiūro darbų ar priaugintų blakstienų, fotografavimui. Taip pat ši lempa puikiai tinka prekių, tokių kaip papuošalai ar avalynė, pardavimui skirto fotografavimui ir makro fotografijai. Lempa gali būti naudojama ir filmuojant video blogus ar mokymus, užtikrinant puikų spalvų atkūrimą.

Lanksčia galvute ir reguliuojamas šviesos intensyvumas

Lempos lanksti galvutė leidžia lengvai nustatyti optimalų šviesos kampą, o reguliuojamas šviesos intensyvumas su trimis šviesos spalvomis (šilta, vidutinė, šalta) suteikia papildomą lankstumą. Apskritimo forma reiškia, kad fotografuojamas objektas yra apšviečiamas tolygiai iš visų pusių, pašalinant poreikį naudoti papildomus šviesos šaltinius.

Techniniai duomenys ir komplektacija

  • Lempa turi 10W galios ir veikia įtampa 220–240 V 50 Hz.
  • Lempos skersmuo yra 10 colių, leidžiantis tolygiai apšviesti platų objektą.
  • Lempos komplekte yra šviesos stiprio ir spalvos reguliavimo funkcijos, taip pat įmontuotas telefono laikiklis, palengvinantis fotografavimą ar filmavimą.
  • USB jungtis leidžia lengvai prijungti lempą prie įvairių maitinimo šaltinių.
  • Rinkinyje taip pat yra LED žiedinė lempa, lankstus trikojis, telefono laikiklis, lempos stovas ir USB maitinimo laidas.

Ši žiedinė lempa yra puikus pasirinkimas profesionalams ir mėgėjams, kurie nori kokybiškai fotografuoti ar filmuoti, užtikrinant tolygų ir kokybišką apšvietimą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris1.0000 kg