Plaukimo ratas 107cm Donut

7.16

Pripučiamas plaukimo ratas „Donut” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pridėti daugiau linksmybių ir spalvų į savo vasaros atostogas.

Turime

Produkto kodas: IKKX5003_1 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Plaukimo ratas 107cm Donut

Plaukimo ratas „Donut”, skersmuo 107 cm, yra nepaprastai žavingas vasaros aksesuaras, kuris tikrai patrauks aplinkinių dėmesį tiek paplūdimyje, tiek baseine. Šis pripučiamas ratas su saldžiu spurgos dizainu pridės žaismingumo ir spalvų jūsų vasaros pramogoms.

Išskirtinio dizaino plaukimo ratas yra pagamintas iš patvarios PVC medžiagos, kuri garantuoja ilgalaikį produkto naudojimą ir atsparumą įvairiems pažeidimams. Jo 107 cm skersmuo suteikia pakankamai erdvės, kad plūduriavimas vandenyje būtų patogus ir malonus.

Dėl ryškių spalvų ir išskirtinio spurgos formos dizaino, šis plaukimo ratas neabejotinai išsiskirs tarp įprastų pripučiamųjų aksesuarų. Be to, pripučiamas ratas „Donut” yra lengvas, lengvai transportuojamas ir greitai pripučiamas, o tai reiškia, kad jūs galėsite mėgautis jo teikiamu malonumu be didelio pasiruošimo.

Savybės:

  • Skersmuo: 107 cm
  • Dizainas: Donut (spurga)
  • Medžiaga: Aukštos kokybės PVC
  • Spalvingas ir išskirtinis dizainas

Pripučiamas plaukimo ratas „Donut” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pridėti daugiau linksmybių ir spalvų į savo vasaros atostogas. Tegul šis žaismingas ir originalus pripučiamas ratas tampa jūsų ištikimu palydovu mėgaujantis saule ir vandeniu!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.56 kg
Išmatavimai 1.92 × 0.00 cm